Zásady ochrany osobních údajů

  • 23 led 2024
  • 0 Komentáře

Úvod

Společnost AromaDoma se zavazuje chránit soukromí našich zákazníků a uživatelů našeho webu. Tento dokument, označovaný jako Zásady ochrany osobních údajů, vysvětluje, jaké informace o vás shromažďujeme, proč to děláme, jak s nimi nakládáme, a jaké máte v tomto ohledu práva. Věnujte prosím čas tomuto dokumentu, aby byly vaše osobní údaje v bezpečí a abyste rozuměli vašim právům. Zacházení s osobními údaji na naší webové stránce aromadoma.cz je v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, známým jako Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).

Shromažďování a použití osobních údajů

Když navštívíte naši webovou stránku nebo provedete nákup, můžeme shromažďovat určité osobní údaje, jako je vaše jméno, adresa, e-mail a telefonní číslo. Tyto údaje používáme primárně pro zpracování vašich objednávek, komunikaci s vámi ohledně nákupu, zasílání marketingových informací, pokud jste k tomu dali souhlas, a pro zlepšení našich služeb. Dále může dojít k shromažďování údajů o vašem chování na webu za účelem personalizace nabídky a zobrazení relevantních reklam.

Úložiště osobních údajů

Osobní údaje, které nám poskytnete, jsou bezpečně uloženy a chráněny před neoprávněným přístupem. Používáme moderní technologická řešení a postupy, abychom zajistili ochranu a bezpečnost shromažďovaných dat. Vaše údaje jsou uchovávány pouze po nezbytně vyžadovanou dobu a následně jsou bezpečně likvidovány. Zaměstnanci společnosti AromaDoma a případní externí zpracovatelé jsou řádně proškoleni v otázkách nakládání s osobními údaji a jsou zavázáni k důvěrnosti.

Uživatelé a souhlas se zpracováním údajů

Jako uživatel našich služeb máte možnost souhlasit se shromažďováním a používáním vašich osobních údajů při různých příležitostech, jako je přihlášení k odběru newsletteru, registrace uživatelského účtu či při nákupu. Souhlas je z vaší strany dobrovolný a může být kdykoliv odvolán. Je naším závazkem zajistit, že proces získání vašeho souhlasu je jasný a srozumitelný. Poskytnuté informace jsou přístupné a vždy máte možnost se dozvědět, jaké údaje o vás shromažďujeme a jak jsou používány.

Práva subjektů údajů

Máte právo kdykoli požádat o přístup k vašim osobním údajům, jejich opravu či vymazání, nebo omezit zpracování. Rovněž máte právo vznést námitku proti zpracování a právo na přenositelnost údajů. Veškeré požadavky týkající se vašich osobních údajů můžete zasílat na e-mailovou adresu [email protected]. V případě, že máte pocit, že vaše údaje nejsou zpracovávány v souladu s předpisy, máte právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Kontaktní informace

Pro otázky a požadavky ohledně ochrany osobních údajů se můžete obrátit přímo na majitele společnosti AromaDoma, paní Jitku Valtrovou, na adresu Masarykova 2, 602 00 Brno, Česká republika nebo prostřednictvím e-mailu na [email protected]. Jsme zde, abychom vám pomohli s jakýmikoliv otázkami týkajícími se zpracování a ochrany vašich osobních údajů.